Info

ALT AGENCY & MANAGEMENT / ANTTI & TONTTI OY

Ohjelmatoimisto / Booking agency
Management
Lakipalvelut / Legal

Väinölänkatu 1
33100 Tampere, Finland

y-tunnus: 2720418-5
VAT#: FI27204185

Yhteystiedot / contact:

Esa Tontti (CEO)
esa@altagency.fi, +358 44 563 1430

Henri Tuunanen (promoter, production manager, agent)
henri@altagency.fi, +358 50 493 7465

Jesse Jaksola (production manager, agent)
jesse@altagency.fi, +358 40 357 3554

Teemu Leisalo (controller)
teemu@altagency.fi, +358 50 526 5551

Tom Riski (management, sync, legal)
tom@altagency.fi, +358 40 171 1306

Anssi Tähtinen (agent), anssi@altagency.fi, +358 50 491 3431
Marko Nikula (agent), nikula@altagency.fi, +358 40 767 2535
Johannes Leppänen (agent), johannes@altagency.fi, +358 41 4701 650

 

 

 

LASKUTUSTIEDOT

1. Verkkolaskut(ensisijainen)
Antti & Tontti Oy, 2720418-5

Verkkolaskuosoite: 003727204185
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja.
Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.

Sähköpostilaskun osoite: 27204185@scan.netvisor.fi

Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona. Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.

Yhden sähköpostin maksimikoko on 5Mb.

PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja (PDF- versio 1.3 tai uudempi).

PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja.

Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210 x 297 mm.

Liitteen nimen sallitut merkit ovat tavallisia kirjoitusmerkkejä, a-z, A-Z, 0-9. Ethän käytä erikoismerkkejä tai välilyöntejä liitteiden nimeämiseen.